Mesnevi İnteraktif
Kim Ne Dedi?İNTERFARMA ÇALIŞANLARI 15-07-2009

Şirketimizin düzenlemiş olduğu toplantıya 17-19 şubat tarihleri arasında bizi Kemer-Antalya’da bulunan Limra otele götürüp ve tekrar Ankara’ya getiren çalışanlarınızdan Sn: Mustafa Sarıtosun ve muavin arkadaşa seyahatimiz boyunca göstermiş oldukları servis ve yakın ilgiden dolayı İNTERFARMA çalışanları olarak teşekkür eder, bir dahaki yolculukta aynı kişilerle gitmeyi umut ederek işlerinizde başarılar dileriz.


EROL ATA 15-07-2009

24-30 Eylül tarihleri arasında düzenlemiş olduğunuz GAP Turu’na ailecek katıldık.Ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerini geçte olsa görme olanağı bulduğumuz bu gezi sırasında yakın ilgi ve tecrübeleri ile bana göre mesleklerinin en iyileri. Rehberimiz Ali Canip Olgunlu, misafir rehberimiz Ahmet Altıntaş, Kaptanımız Altan Özinal, Kaptan yardımcımız Burhan Bekar ve tura katılan tüm arkadaşlarımıza, turu düzenleyen Saltur Turizm’e, otobüs şirketi Mesnevi Turizm’e ayrı ayrı teşekkür ederim..

 

BERNA ÇAKIR EVENTERA TURİZM 15-07-2009

11-13 Aralık tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz Vatan computer Ankara mağzasının  açılışında vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı nezdinizde tüm Mesnevi Turizm ailesine teşekkür ederiz. Yeni organizasyonlarda da beraber çalışmak dileğiyle..

 

YASEMİN ŞAN-ONİVA TOUR 15-07-2009

29 Eylül,3 Ekim tarihleri arasında Ankara Helsinki Yurttaşlar Derneği ve partneri CVT tarafından düzenlenen İnsan Haklarında Yeni Taktikler konulu 500 kişi katılımlı Sempozyumun Organizasyonunda:

Yurtdışı ve yurtiçi uçakla gelen katılımcıların havaalanı transferlerinde, konukların konaklama otellerinden Sempozyum Merkezine yapılan Shuttle seferlerinde, akşam eventlerinde gidiş-dönüş transferlerinde, Oniva tur ile birlikte yürüttüğünüz başarılı çalışmalarınızdan dolayı memnuniyetimizi ifade etmek isteriz.

Sempozyumun önemi nedeniyle hiç aksamadan verilen temiz, titiz, düzenli ve disiplinli servislerinize, şahsınız başta olmak üzere, tüm kaptanlarınıza, tüm ekip arkadaşlarınıza teşekkürlerimizi sunar, bir başka organizasyonda yeniden birlikte çalışabilmek umuduyla, saygılar sunarım.......

AHMET ERDEM ALTINTAŞ 15-07-2009

14-16 Ekim tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz Kapadokya gezisi sırasında Otobüs Kaptanı Orhan Aksu ve Servis elemanı  Serdar Seven’in gösterdikleri üstün performans ve firmanızın kaliteli hizmetinden dolayı teşekkür ederiz.

Başarılarınızın devamını dileriz.

TOLGA YARMAN 15-07-2009

Geçtiğimiz pazartesi gününden düne kadar, Saltur’la Fethiye civarında, birbirinden güzel mevkileri ziyaret etme, bu arada epey bir dinlenme imkanı edindim.

Bu çerçevede, değerli sürücümüz Altan Özinan’la, O’nun yardımcısı değerli Yavuz Tasinan’ı, en başta da klavuzumuz Ömer Çelik’İ tanıma şansımız oldu.

Değerli Altan, kusursuz bir sürücü.. Harika bir insan.. Dikkatli, özenli, fevkalede tahammüllü, anlayışlı, bilge, babacan..

Sevgili Yavuz, daha askerlik öncesi bir çağda. Buna karşın, çok anlayışlı, saygılı.. Misafirlerin bitmek tükenmek bilmeyen isteklerinin her birine ayrı ayrı yetişmeye çabalayıp duruyor.Altan ağabeyi’ne sözün tam anlamıyla harika bir yoldaş.

Sevgili Ömer Çelik, sevecen mi sevecen. bilgili mi bilgili, gayretli. Bulunmaz bir kafile klavuzu. Bitmeyen bir enerji ve eksilmeyen bir tebessümle, kafileyi çekip çeviriyor. Bİlgiyle, birikimle, akılla birbirinden hoş nüktelerle, en önce de, sahici, dekorun içinden aktardığı tarihle, konukları, Altan ağabeyinin direksiyonunda olarak, bambaşka alemlere götürüveriyor.

Bu, birbirinden güzel insanlara,nezninizde yürekten teşekkürler ediyor, kazasız, kaygısız, biteviye uzanan yollarda, onlarla beraber, sizin ve birlikte çalıştığınızı anladığım Saltur’un başarılarının, hiç eksilmeden devamını, yürekten diliyorum.

PERİHAN ÖZAN 15-07-2009

 

19-23 Ocak 2007 tarihleri arasında Saltur seyehat ve turizm şirketinin kurban bayramı Fethiye-Kaş-Kalkan turuna katılmış oldum.
Bu tatilimde firmanızın kaptan şoförü Halil Aksu, servis elemanı Serdar Sever ile yolculuk etmiş oldum.
Tatilimiz süresi boyunca ve dönüşteki zor hava şartlarında halil bey’in aracımızı kullanırken gösterdiği dikkat ve hassasiyetten, serdar bey’in tüm yolculara karşı kibar ve yardımcı tutumlarından dolayı her iki elemanınızı sizin nezninde kutlar ve teşekkür eder, şahsızınada turizm sektörüne böyle değerli elemanlar kazandırdığınız için arkadaşlarım ve diğer yolcular adına teşekkür ederim.

İBRAHİM ALTUN 07-09-2009

21-27 Kasım  tarihleri arasında Tigris Turizm adına gerçekleştirdiğim turda şirketiniz kaptanlarından sayın Hamit Toprak ile çalışma şansını buldum. Olağanüstü kar ve olumsuz hava şartlarına rağmen, kaptan Hamit Toprak gerçekten bana ve japon misafirlerimize gereken alakayı göstermiş olup, sayesinde son derece keyifli ve güvenli bir seyahat yapma olanağı bulduk.
Göstermiş olduğu üstün gayret ve ilgiden dolayı misafirlerim ve kendim adına Hamit Kaptan’a ve Mesnevi Turizm’e teşekkürlerimi sunarım.
Yeniden mutlaka çalışmak dileğiyle...

Tolga DİNÇ 09-01-2009

Sayfanız mükemmle olmuş. Yeni web sitenizde işleriniz de hayırlı uğurlu olsun.

Mesnevi Farkı
 
Mesnevi Farkı

Neden Mesnevi Turizm ?
Politikalar
Memnun Müsteri Merkezi

detaylı bilgi »
Hizmetlerimiz
 
Hizmetlerimiz Turizm Taşımacılığı
Servis Taşımacılığı
 
detaylı bilgi »
Mesnevi İnteraktif
 
Mesnevi İnteraktif Online Rezervasyon formunu doldurmak için lütfen tıklayınız
 
detaylı bilgi »Her hakkı saklıdır 2009-2013 ® Mesnevi
Proje ve Uygulama İş`e Yarayan Web Siteleri
Kullanım Şartları | Adres ve İletişim Bilgileri | Hizmetler | Araç Filosu | Mesnevi Farkı | Belgeler | Kurumsal | Site Haritası