Kurumsal
 Kariyer
 Güncel
 Videolar
Mesnevi Turizm filosunu 7 Mercedes Sprinter ile genişletti

Ankara’da faaliyet gösteren ve 1981 yılından bu yana öğrenci, personel, yerli ve yabancı turist taşıma hizmeti veren Mesnevi Turizm, araç filosunu 7 adet Mercedes Sprinter minibüsle genişletti. Mercedes araç sayısını 30’a çıkaran Mesnevi Turizm, araçlarını Koluman Motorlu araçlar AŞ’nin Balgat tesislerinde düzenlenen törende teslim aldı. Törene, Mesnevi Turizm’in sahipleri Ünal Öztürk, Mustafa Öztürk, Koluman Motorlu Araçlar genel müdürü Vanessa Koluman, finans müdürü Erhan Merdanoğlu, servis müdürü Adnan Öztürk, satış müdürü Serhan Bayrak ve satış danışmanı Tijen Uçar katıldı.

Ünal Öztürk törende yaptığı konuşmada, “Hizmet verdiğimiz iş alanı, insan taşımacılığı olduğu için sunduğumuz hizmet, konforlu ve güvenli olmalı. Taşımacılığını üstlendiğimiz yerli ve yabancı turistler tur programı boyunca zamanlarının büyük bölümünü araç içinde geçiriyorlar. Dolayısıyla konfor oldukça önemli hale geliyor. Diğer yandan özellikle öğrenci taşımacılığında aracın konforlu olması kadar güvenli olması da çok önemli. Çünkü öğrenci aileleri çocuklarını bize emanet ediyor. Koluman güvencesindeki Mercedes ürünleri bu beklentimizi tamamen karşılıyor” dedi.

Global krize rağmen yatırımlarını artırarak filolarına yeni araçlar eklediklerini, bu şekilde turizm sektörüne ve dolayısıyla Türkiye ekonomisine katkıda bulunduklarını da belirten Öztürk, ilerleyen zamanlarda filolarını Mercedes Vito, Viano ve Sprinter araçlarla genişleteceklerini de ifade etti.

Koluman Grubu olarak hedef ve stratejilerini ‘sürekli müşteri memnuniyeti’ üzerine kurduklarını anlatan Vanessa Koluman, “Mesnevi Turizm ile kurduğumuz diyalog müşteri ve çözüm odaklı başlayarak bugüne kadar aynı şekilde devam etmiştir.” dedi. Koluman, global krizin otomotiv sektörü üzerindeki etkilerine değinerek, böyle bir dönemde Mesnevi Turizm’in yapmış olduğu yatırımdan duydukları mutluluğu dile getirdi. Teslimat töreni, araç sürücülerinin araçları teslim almasıyla sona erdi.


Diğer Haberler


Mesnevi Farkı
 
Mesnevi Farkı

Neden Mesnevi Turizm ?
Politikalar
Memnun Müsteri Merkezi

detaylı bilgi »
Hizmetlerimiz
 
Hizmetlerimiz Turizm Taşımacılığı
Servis Taşımacılığı
 
detaylı bilgi »
Mesnevi İnteraktif
 
Mesnevi İnteraktif Online Rezervasyon formunu doldurmak için lütfen tıklayınız
 
detaylı bilgi »Her hakkı saklıdır 2009-2013 ® Mesnevi
Proje ve Uygulama İş`e Yarayan Web Siteleri
Kullanım Şartları | Adres ve İletişim Bilgileri | Hizmetler | Araç Filosu | Mesnevi Farkı | Belgeler | Kurumsal | Site Haritası