Kurumsal
 Kariyer
 Güncel
 Videolar
2010-2011 Eğitim Öğretim Dönemi Öğrenci Servisi Kayıtlarımız başladı

Mesnevi Turizm 2010-2011 Eğitim Öğretim Dönemi Öğrenci Servisi Kayıtları 15 Mayıs 2010 tarihi itibariyle başladı.

Siz sayın velilerimiz ve çocuklarımız ile birlikte çalışmak ve onlara hak ettiği hizmeti en iyi biçimde sunmak bizler ve çalışan tüm kadromuz için onur ve mutluluk kaynağı olacaktır.
2010-2011 Eğitim ve Öğretim Döneminde sizlere kaliteli ve iyi hizmet vermek tek hedefimizdir. Uygulamakta olduğumuz Kalite Yönetim Sistemi ile sizlerin koşulsuz memnuniyetini sağlamak için, bu konuda uzman ve yetkin arkadaşlar ile hizmet verilecektir.
Bilindiği gibi, kayıtların son güne bırakılması servislerin aksamalarına neden olmaktadır. Bu aksamaların yaşanmaması için sizlerin biraz daha hassasiyet göstererek, kayıtlarınızı son günlere bırakmayacağınızı umuyoruz.

15 Mayıs itibariyle okulda öğrenci servisi kayıtlarımız başlamıştır. Kayıtlarınızı Okuldaki, Mesnevi Turizm Kayıt Bürosundan ve Çetin Emeç Bulvarı 1314.Cadde 1309.Sokak No:2/3 A.Öveçler adresinde bulunan ofisimizde  yaptırılacaktır.

Servisin ilk günden itibaren sağlıklı bir şekilde başlayıp sağlıklı olarak devam edebilmesi için servis hizmeti alacak olan öğrenci listelerinin, Ağustos’a kadar hazırlanmış olması ve servis araçlarının ayarlanması gerekmektedir.
 

Ödeme işlemlerinizi; Yapı Kredi Bankası KSTS Kredili Senetsiz Tahsilat Sistemi ile yapmanız gerekmektedir.KSTS formununu ,Yapıkredi Bankasından onaylatarak kaydınızı tamamlayabilirsiniz.                                        Hepimiz için sağlık ve esenlik dolu mutlu ve başarılı bir yıl dileğiyle, Saygılarımızla
 


Diğer Haberler


Mesnevi Farkı
 
Mesnevi Farkı

Neden Mesnevi Turizm ?
Politikalar
Memnun Müsteri Merkezi

detaylı bilgi »
Hizmetlerimiz
 
Hizmetlerimiz Turizm Taşımacılığı
Servis Taşımacılığı
 
detaylı bilgi »
Mesnevi İnteraktif
 
Mesnevi İnteraktif Online Rezervasyon formunu doldurmak için lütfen tıklayınız
 
detaylı bilgi »Her hakkı saklıdır 2009-2013 ® Mesnevi
Proje ve Uygulama İş`e Yarayan Web Siteleri
Kullanım Şartları | Adres ve İletişim Bilgileri | Hizmetler | Araç Filosu | Mesnevi Farkı | Belgeler | Kurumsal | Site Haritası