Kurumsal
 Kariyer
 Güncel
 Videolar
Mesnevi Turizm ABD Başkanı Barack Hussein Obama ve heyetini taşıdı

ABD Başkanı Barack Hussein Obama’nın Ankara’ya yaptığı tarihi ziyarette, tüm heyetini Mesnevi Turizm taşıdı.Resmi ziyaret için Türkiye’ye gelen ABD Başkanı Barack Obama’nın özel eşyaları ve güvenliğini sağlayan heyetten, basın mensuplarına kadar tüm heyeti, Mesnevi Turizm taşıdı.

 

Bir Turizmci olarak dünyanın en önemli liderlerinden biri olan ABD Başkanı Obama’nın heyetini taşımanın önemine dikkat çeken Ünal Öztürk, gelen misafirlere Türkiye’ye yakışır bir hizmet verdiklerini ifade etti. Öztürk, ’’Ankara da bulunan elliye yakın turizm şirketinden bizi seçmeleri tesadüf olamaz. Özellikle her şeyi inceleyen ve detayları kesinlikle atlamayan bir liderin organizasyonunda taşımacılığı bizlere vermeleri şirketim için çok önemlidir. Hizmet verdiğimiz iş alanı, insan taşımacılığı olduğu için sunduğumuz hizmetin kalitesi, konforu ve güvenirliği gelen heyet için çok önemliydi. Bizlerde bu vasıfları buldular ki organizasyon da bizleri tercih ettiler’’dedi.

Verilen hizmetin kalitesinden dolayı, ABD yetkilileri tarafından, Mesnevi Turizm’e ve şoförlerine teşekkür belgesi verildi.Şirkete ait 300 aracın görev yaptığı organizasyon, 26 Mart’ta başlayıp 7 Nisan’da bitti.


Diğer Haberler


Mesnevi Farkı
 
Mesnevi Farkı

Neden Mesnevi Turizm ?
Politikalar
Memnun Müsteri Merkezi

detaylı bilgi »
Hizmetlerimiz
 
Hizmetlerimiz Turizm Taşımacılığı
Servis Taşımacılığı
 
detaylı bilgi »
Mesnevi İnteraktif
 
Mesnevi İnteraktif Online Rezervasyon formunu doldurmak için lütfen tıklayınız
 
detaylı bilgi »Her hakkı saklıdır 2009-2013 ® Mesnevi
Proje ve Uygulama İş`e Yarayan Web Siteleri
Kullanım Şartları | Adres ve İletişim Bilgileri | Hizmetler | Araç Filosu | Mesnevi Farkı | Belgeler | Kurumsal | Site Haritası