Kurumsal
 Kariyer
 Güncel
 Videolar
Mesnevi Hakkında/Tarihçe

1968 yılında tek bir araçla başlayan küçük bir hikaye şimdilerde dev araç filosu ve uzman kadrosu ile devleşen bir efsaneye dönüştü. Turizm hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız her geçen gün gelişen teknolojik ve sosyal çerçevesinde kendini sürekli iyileştirmekte ve geliştirmektedir. Konusunda deneyimli uzman kadrosu ile hedef her zaman koşulsuz insan memnuniyetidir.

Mesnevi Hakkında/Tarihçe

Aracımıza binen kişiler müşterimiz değil konuğumuzdur. 
 

Mesnevi Hakkında/Tarihçe

Hizmet verdiğimiz gerek şahıs gerekse kurum ve kuruluşlardan aldığımız samimi teşekkürler bizlerin ve tüm ekibimizin motivasyonunu her zaman ayakta tutmaktadır. Ayrıca hizmet sunduğumuz kurumlardan aldığımız Başarı Plaketleri sunduğumuz hizmet kalitesinin en önemli göstergesidir. Firmamızda gerek üst yönetim gerekse tüm çalışan kadromuz hedeflerimiz doğrultusunda her zaman eylem halindedir.
 

Turizm taşımacılık, öğrenci servisi, personel servisi konusunda her zaman sektörde önder olma misyonumuz bizleri hep daha ileriye götürmektedir. Sektörde ilk ISO 9001 kalite belgeli ve Kalite Yönetim Sistemini birebir uygulayan firma Mesnevi Turizm ’dir.
 

İnsanlara ve geleceğe olan inancımız doğrultusunda insanlar için daha kaliteli hizmet sunmayı kendimize ilke edindik. 
 

Dünya kardeşliğinin gelişmesinde turizm adına ciddi katkılarda bulunma konusunda kararlılığımız bizleri sektörün en iyisi yapmıştır. Geriye baktığımız zaman ulaştığımız nokta, gerek hizmet anlamında, gerek araç filomuz anlamına gerekse çalışan kadromuz anlamında başarı basamaklarında tutarlı tırmanışımızın göstergesidir. Ulaşmak istediğimiz yer daima dünden daha fazla ama kesinlikle yarından daha azdır. Bize göre başarının sonu yoktur. Önümüzde sektörel anlamda yapacağımız çok şey ve katedeceğimiz çok yol vardır. Sizin için her zaman güvenli bir yol bulmak bizim misyonumuzdur.

Mesnevi Hakkında/Tarihçe
 

Uyguladığı profosyonel çalışma koşulları, müşterilere gösterdiği özen ve çağdaş sorumluluk anlayışıyla sürdürdüğü taşımacılık hizmetleriyle gelenek yaratan Mesnevi Turizm.

 

 

Müşteri ihtiyaçlarını anlamayı ve bu ihtiyaçları mükemmel bir şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı ilke edinmiştir.

 

Sunduğu hizmetin öneminin bilincinde ve bu hizmet kalitesini sürekli artırmayı hedef edinmiştir.

 

Çalışanlarının görev sorumluluk bilincinin artırılması için sürekli uyguladığı eğitim programlarını her zaman geliştirerek sürekliliğini sağlamıştır.

 

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

Mesnevi Farkı
 
Mesnevi Farkı

Neden Mesnevi Turizm ?
Politikalar
Memnun Müsteri Merkezi

detaylı bilgi »
Hizmetlerimiz
 
Hizmetlerimiz Turizm Taşımacılığı
Servis Taşımacılığı
 
detaylı bilgi »
Mesnevi İnteraktif
 
Mesnevi İnteraktif Online Rezervasyon formunu doldurmak için lütfen tıklayınız
 
detaylı bilgi »Her hakkı saklıdır 2009-2013 ® Mesnevi
Proje ve Uygulama İş`e Yarayan Web Siteleri
Kullanım Şartları | Adres ve İletişim Bilgileri | Hizmetler | Araç Filosu | Mesnevi Farkı | Belgeler | Kurumsal | Site Haritası