Kullanım Şartları
Kullanım Şartları

www.mesnevi.com.tr ("Web Sitesi") sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

1- Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı Mesnevi Turizm’e aittir. Mesnevi Turizm`in lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.

2- Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı Mesnevi Turizm sorumlu kabul edilemez.

3- Üçüncü bir siteye Mesnevi Turizm tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan Mesnevi Turizm bağlantılarının güvenliğini Mesnevi Turizm kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay Mesnevi Turizm sorumlu tutulamaz.

4- Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı Mesnevi Turizm hiçbir şekilde sorumlu değildir.

5- Mesnevi Turizm yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Etiketler
Mesnevi Farkı
 
Mesnevi Farkı

Neden Mesnevi Turizm ?
Politikalar
Memnun Müsteri Merkezi

detaylı bilgi »
Hizmetlerimiz
 
Hizmetlerimiz Turizm Taşımacılığı
Servis Taşımacılığı
 
detaylı bilgi »
Mesnevi İnteraktif
 
Mesnevi İnteraktif Online Rezervasyon formunu doldurmak için lütfen tıklayınız
 
detaylı bilgi »Her hakkı saklıdır 2009-2013 ® Mesnevi
Proje ve Uygulama İş`e Yarayan Web Siteleri
Kullanım Şartları | Adres ve İletişim Bilgileri | Hizmetler | Araç Filosu | Mesnevi Farkı | Belgeler | Kurumsal | Site Haritası